Galeria






Strona główna » Galeria » Nauczyciele 2013/2014
Andruszczak Marta
mgr Marta Andruszczak - język niemiecki - marta.andruszczak@wp.pl
Baj  Krystyna
mgr Krystyna Baj - język angielski
Bańdziak
mgr Jerzy Bańdziak - historia i WOS - jb67@op.pl
Biniewski
mgr Mariusz Biniewski - język polski - mariuszbiniewski@gmail.com
Czaja
mgr Andrzej Czaja - język polski i historia sztuki - andrzejczaja4@gmail.com
Czarnecka
mgr Dorota Czarnecka - matematyka
Gintowt
mgr Piotr Gintowt - wychowanie fizyczne
Gizińska-Hwozdyk
mgr Aneta Gizińska-Hwozdyk - język polski i rosyjski - anegiz@poczta.onet.pl
Golis
mgr Mariola Golis - podstawy przedsiębiorczości- marjol007@wp.pl
Góralczyk
mgr Aleksandra Góralczyk - biologia
Gręzicka
mgr Monika Gręzicka - język francuski i łaciński
Harkawik
mgr Grażyna Harkawik - historia i WOS - hawranek_g@interia.pl
Helak
mgr Jolanta Helak - wychowawca w internacie
Jacek
mgr Małgorzata Jacek - matematyka - jacek.malgosia@gmail.com
Janczewski
mgr Andrzej Janczewski - język niemiecki
Januszke
mgr Łukasz Januszke - fizyka - lukasz7211@wp.pl
Januszonek
mgr Marek Januszonek - wychowanie fizyczne - marekonek@wp.pl
Jaroszewicz
mgr Radosław Jaroszewicz - geografia - radek_ja@wp.pl
Jasińska
mgr Agata Jasińska - język angielski
Kaniewska
mgr Anna Kaniewska - język włoski - ankan12@wp.pl
Kaproń
mgr Barbara Kaproń - historia i WOS
Kardasz
mgr Marta Kardasz - język angielski
Kaźmierczyk
mgr Piotr Kaźmierczyk - informatyka - piotrek_kazmierczyk@poczta.onet.pl
Kita
mgr Małgorzata Kita - kierownik internatu
Klisowski
mgr Dariusz Klisowski - wychowanie fizyczne - dklis@interia.pl
Krysiak
mgr Marzanna Krysiak - wychowanie fizyczne
Kulej
mgr Jolanta Kulej - chemia - josephn@wp.pl
Lis
mgr Joanna Lis - nauczyciel bibliotekarz, WOK-migotek232@wp.pl
Malich
mgr Romualda Malich - matematyka - rmalich@poczta.onet.pl
Marzyński
mgr Andrzej Marzyński - przysposobienie obronne
Mazierski
Igor Mazierski - język angielski
Musiał
mgr Jarosław Musiał - historia i WOS
Nowakowska
mgr Katarzyna Nowakowska - chemia
Oleksiewicz
mgr Danuta Oleksiewicz - geografia
Pluta
mgr Tomasz Pluta - język polski
Polańska
dr Urszula Polańska - język angielski - polanska.urszula@gmail.com
Ratajczak
mgr Anna Ratajczak - język angielski
Regulska
mgr Agnieszka Regulska - język polski i WOK - ak.regulska@gazeta.pl
Rudczuk
mgr Anna Rudczuk - wychowawca w internacie - rudesmen1@tlen.pl
Stefaniak-Michalak
mgr Monika Stefaniak-Michalak - język angielski- monia_ofefa@tlen.pl
Szczepańska
mgr Grażyna Szczepańska - biologia
Szymczak
mgr Waldemar Szymczak - język polski i filozofia
Weber
mgr Agnieszka Weber - język niemiecki - agness.weber@gmail.com
Wilczyńska
mgr Katarzyna Wilczyńska - pedagog - kasiaw59@tlen.pl
Wójcik
mgr Marlena Wójcik - język angielski
Wyszyńska
mgr Alicja Wyszyńska - nauczyciel bibliotekarz- alicja.wyszynska@gazeta.pl
Zmyślony
mgr Dominik Zmyślony - biologia - dominik.zmyslony@wp.pl