Zjazd absolwentów


 

„To zdrowie jest prawdziwym bogactwem, a nie kawałki złota czy srebra”
Mahatma Gandhi

UWAGA! NOWA DATA ZJAZDU ABSOLWENTÓW!!!


Rok 2020 to rok jubileuszu 70-lecia powstania naszego Liceum. Oficjalnie zainaugurowaliśmy go w styczniu uroczystym koncertem w gorzowskim teatrze. Szykowaliśmy następne spotkania i wystawy, by cieszyć się tą piękną rocznicą. Jednak pandemia koronawirusa Covid-19 wymusiła na nas zmianę harmonogramu działań jubileuszowych. W trosce o zdrowie naszych absolwentów i z nadzieją na wspólne i radosne świętowanie 70-lecia Szkoły – wydarzenie główne – Piknik 7 Dekad odbędzie się 12 czerwca 2021 r. Mamy nadzieję na wspaniałe spotkanie po latach, jeszcze silniejsi po trudnych doświadczeniach w roku 2020. Jeśli czytają Państwo tę informację i są naszymi absolwentami, a nie wysłali jeszcze zgłoszenia, to informujemy, że PONOWNIE zapraszamy do składania ankiet zgłoszeniowych. Pragniemy poinformować, że wszystkie złożone wcześniej ankiety uczestnictwa w wydarzeniu oraz dokonane wpłaty są ważne. Koszt udziału w Pikniku prawdopodobnie pozostanie ten sam dla osób, które nie wycofają środków już wpłaconych.

Do zobaczenia 12 czerwca 2021 roku w murach II Liceum im. Marii Skłodowskiej-Curie, dawnej 19-tki, na wielkim Pikniku 7 Dekad. Będzie wspaniale!


Szanowni Absolwenci 19/ II LO

Chcielibyśmy poinformować, że z przyczyn niezależnych od organizatorów a spowodowanych przez epidemię koronawirusa, Piknik 7 Dekad – Zjazd Absolwentów nie odbędzie się planowo 13 czerwca 2020 r. ale w terminie późniejszym.

W trosce o zdrowie naszych Absolwentów przenosimy termin tego wydarzenia na czas bezpieczny dla wszystkich uczestników. Nie odwołujemy naszego Święta, ale chcemy się spotkać zdrowi w niedalekiej przyszłości. Termin jest zależny od rozporządzenia dotyczącego zgromadzeń masowych i przepisów sanitarnych. Przygotowania do Zjazdu wciąż trwają. Kolejny komunikat przekażemy Państwu pod koniec czerwca. Miejmy nadzieje, że warunki pozwolą nam dokładnie sprecyzować, kiedy odbędzie się Piknik.

Z życzeniami zdrowia
Komitet Organizacyjny 70-lecia Szkoły

 

Drodzy Absolwenci, Przyjaciele i Sympatycy 19 / II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim

Zbliża się 70 – lecie istnienia naszej szkoły. Pragniemy, aby rok 2020 stał się dla nas wszystkich niepowtarzalną okazją do celebrowania sukcesów naszego Liceum, chwilą do zatrzymania się i spojrzenia w przeszłość, ale również okazją do rozważań o przyszłości. Od stycznia do grudnia 2020 roku odbywać się będą działania mające na celu uhonorowanie tej rocznicy,  o czym będziemy Państwa sukcesywnie informować.

Wydarzenie główne plenerowe i jednocześnie punkt kulminacyjny to  Zjazd Absolwentów  – „Piknik 7 Dekad”, który odbędzie się w… najlepszym możliwym momencie na terenie szkoły przy ulicy Przemysłowej. Oficjalne Uroczystości z okazji 70 – lecia szkoły odbędą się w październiku 2020 roku. 

Koszt zjazdu to 150 zł za osobę. Kwotę można zapłacić w całości lub w dwóch ratach:

I rata  –  100zł – płatność do 31 stycznia 2020 r.
II rata  – 50 zł – płatność do 17 kwietnia 2020 r.

Wpłat można dokonywać na konto Komitetu Organizacyjnego Obchodów 70-lecia Szkoły przy II Liceum Ogólnokształcącym w Gorzowie Wielkopolskim: 

Bank: Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Gorzowie Wielkopolskim
nr rachunku: 38 8363 0004 0014 4283 2000 0002
(przy przelewach z zagranicy należy podać SWIFT: GBWCPLPP
oraz IBAN: PL38 8363 0004 0014 4283 2000 0002)

Tytuł przelewu: Zjazd Absolwentów/imię i nazwisko/ nazwisko panieńskie/rok zdania matury

W koszty wchodzą między innymi:

  • spotkanie roczników w namiotach  krytych
  • poczęstunek: dania porcjowane  oraz bufet bez ograniczeń organizowany przez firmę Gewert
  • oprawa muzyczna od 14:00 do 22:00 
  • tablica pamiątkowa z okazji 70-lecia szkoły
  • potańcówka pod chmurką
  • oprawa muzyczna 

Wypełnioną KARTĘ ZGŁOSZENIA należy:

wysłać  na adres e-mail : jubileusz2lo@onet.pl w formie załącznika, temat: ZGŁOSZENIE   

LUB

wydrukowaną przesłać na adres pocztowy:

II Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim 
ul. Przemysłowa 22,
66-400 Gorzów Wielkopolski

LUB

wypełnić osobiście w sekretariacie szkoły

LUB

wysłać skan wypełnionej ankiety na adres: jubileusz2lo@onet.pl, temat: ZGŁOSZENIE

W razie wątpliwości prosimy telefonować na nr sekretariatu szkoły – 667 659 203. 

Pytania droga mailową należy kierować na adres : jubileusz2lo@onet.pl

Link do pobrania karty zgłoszenia: LINK


HARMONOGRAM uroczystości zjazdowych w dniu… podamy już wkrótce

14.00 – Msza święta wraz z prezentacją sylwetek zmarłych nauczycieli
15.30 – uroczyste otwarcie Pikniku 7 Dekad (wystąpienie dyrektora szkoły, poczęstunek, otwarcie kramiku U Marii, Fotobudki 7 Dekad, zdjęcia z drona)
16.00 – przejście do auli i odsłonięcie Tablicy Pamiątkowej
16.30 – posadzenie pamiątkowego drzewa
17.00 – spacer po szkole (wystawy okolicznościowe, Jubileuszowy Curier, spotkania z nauczycielami, wychowawcami, oglądanie kronik i dzienników szkolnych)
17.15 – Festiwal 7 Dekad – prezentacje hitów muzycznych 70-lecia
17.30 – zabawa pod chmurką i rozmowy w gronie absolwentów
22.00 – pokaz świetlny z muzyką w tle